Zobrazují se příspěvky se štítkemWrangler. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemWrangler. Zobrazit všechny příspěvky

pondělí 23. května 2016

Černý bomber


 photo bunda-lyle-and-scott_01_zpstc6xk8ms.jpg

 photo bunda-lyle-and-scott_02_zpsrvvxkdhe.jpg

 photo bunda-lyle-and-scott_03_zpsvku68nej.jpg

 photo bunda-lyle-and-scott_04_zps1adnbmco.jpg

To je zase jaro! Přes den horko, ráno a večer je to ještě na svetr a bundu. Nedávno jsme byli v hospodě sledovat hokej a tak jsem si vzal džíny a tričko, po dlouhé době jsem vytáhl tuto vlněnou leteckou bundu Lyle and Scott, a vzal jsem si svoje nové boty Crocs, jsou lehoučké jako pírko, velice pohodlné, a teď je mají dokonce zlevněné :)

Na sobě mám leteckou bundu - neboli bomber, jak je teď in říkat - značky Lyle and Scott, džíny Wrangler, triko z Primarku (jednoduchá trika jsou asi jediná věc, která v tom obchodě nevypadá šmejdsky), náramek s černými a stříbrnými korálky Jolly Lapel, ostatní H&M, boty Crocs z Urbanluxu.

pondělí 22. dubna 2013

Tři jarní "poprvé"


 photo tricko-polanka_01_zpsdd72a7ca.jpg

 photo tricko-polanka_02_zps1b0aa838.jpg

 photo tricko-polanka_03_zps6f521b98.jpg

 photo tricko-polanka_04_zps24075ebc.jpg

 photo tricko-polanka_05_zpsc99a0fa1.jpg

V sobotu v noci jsem se poprvé v životě náhodou teleportoval do postele, kde jsem zůstal až do odpoledne - i tak může vypadat víkend na Moravě. Po obědě jsem odpočíval a k večeru jsme šli na pivo. Poprvé tento rok jsme seděli venku na zahrádce, jak bylo krásně a teplo.

A poprvé jsem si vzal tričko od Jakuba Polanky pro Pietr Filipi (o kterém už jsem psal). Je z úžasného materiálu, jen by nemuselo mít tak obtažené. Má nezakončené lemy a u výstřihu chytře jen vepředu. Bundu mám z Levi's, džíny Wrangler, brýle Emporio Armani jsem ulovil na Slevomatu, řetízek s lebkou je Marc by Marc Jacobs, leopardí batoh z kolekce Joyrich x Le Spotsac koupený na Urbanluxu (teď je ve slevě!) a na nohou mám Kedsky.

Jak první jarní dny trávíte vy? A jak se vám líbí moje vlasy? Přemýšlím, jestli je zkrátit nebo nechat růst... Myslím, že to nevypadá tak špatně, ale už mě nebaví je po každém umytí foukat. Co říkáte? :)