sobota 21. července 2012

Moje třpytivé Puma First Round. Sám jsem si je navrhl!


Photobucket


Photobucket


Víte, že v Puma Social Store na Náměstí Franze Kafky si můžete nechat vyrobit boty podle vlastního návrhu? V aplikaci na iPadu si vyberete ze dvou modelů, na kterých si můžete vybrat materiál, texturu a barvu úplně všeho - od barvy podešve, přes materiál (na své si přijdou i vegani - je tam i "eko" kůže) až po barvu, šňůrek a oček, kterými jsou provlečené.

Já jsem zvolil jednoduchou kombinaci bílé a tmavě šedé jemné kůže, se stříbrným texturovaným proužkem po stranách a vzadu u kotníků. Hotové byly asi za čtyři pět týdnů. A jsou super! :)

52 komentářů:

 1. Na kolik potom takovyhle zakazkovy vyjdou?

  P.

  OdpovědětVymazat
 2. To je skvělé, vyrobit si vytvořit vlastní boty! Ale misí to být drahé ne?

  OdpovědětVymazat
 3. Ano, něco jsem o tom zaslechl.
  Ty tvoje vypadají moc hezky :-)

  www.czechblondyn.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. No páni, Víťo, ty jsi teda šikulka. Chceš podrbat za ouškem?

  OdpovědětVymazat
 5. to je fakt nechutný. vyhoď je. HNED!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To snad záleží na osobním vkusu, ne?

   Vymazat
 6. Hm, tak se zdá, že máš dneska svátek. Tak všechno nejlepší! A raduj se. Rejoice! :-)

  OdpovědětVymazat
 7. krásné, miluji kombinaci černé - bílé - stříbrné ....a taky blahopřeji k svátku :)

  OdpovědětVymazat
 8. Cože? Sám sis je navrhl? A pak mi povídej, že Češi nejsou šikovní! :-)

  OdpovědětVymazat
 9. "Sám jsem si je navrhl!" Jen klid s tím chvástáním se =)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkus zapnout mozek. Napsal jsem to tam ne z chvástavosti, ale proto, aby si každý všiml, že jsou podle vlastního a návrhu a ne běžné z obchodu, a že je tu pro každého možnost si takové boty navrhnout ;)

   Vymazat
  2. jaké chvástání !!!!!!!!!!!! pokus si můžeš zadat vlastní požadavek na barvy, tak ano " sám si je navrhneš "
   bože, někteří lidé jsou fakt tupci ...
   já jsem za tento odkaz ráda, protože to bude super dárek pro bratra k vánocům ... takže díky :)

   Vymazat
  3. Moc nerozumím tomu proč na dotyčného zmínku reaguješ tak netaktně až agresivně.Pro mě má tvůj post rovněž nulovou výpovědní hodnotu a přijde mi, že účelem bylo dát čtenářům na vědomí jak jednoduchou kombinaci bot jsi si TY nechal podle,, vlastního ,, návrhu vyrobit, jinak si nedokážu vysvětlit, že první tři dotazy ohledně ceny naprosto ignoruješ - pokud bych si totiž takové boty chtěla navrhnout / darovat, je pro mě tato informace naprosto zásadní,vím máš hodně práce s pokusy naložit neelegantně a bez nadhledu ,,haterům ,, , ale v tomto marném boji, by sis mohl najít čas na zodpovězení vcelku jednoduchých dotazů směřujících k tématu.

   Vymazat
 10. Ty seš strašná protivná stará Blažková - Vítku! na všechny se vždy jak selpice agresivně utrhneš,co takhle trošku elegance a nadhledu..?:D

  OdpovědětVymazat
 11. Skvělé! Gratuluji ti :)

  http://fashionpuding.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 12. v jednoduchosti je krása! mně se moc líbí :)

  OdpovědětVymazat
 13. ikdyž nejsem moc fanda značky puma , mile mě překvapilo že snad tě uvidíme i v jinych botech. těším se na outfit u kterého budeš mít tyhle boty....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jediná fotka, která se z toho povedla je ta nahoře... Zbytek někdy příště ;)

   Vymazat
 14. Pěkné, leč nepraktické. Ale sama jsem si nedávno objednala bílé :) Projednou změna neuškodí. A všechno nejlepší k svátku. M.

  OdpovědětVymazat
 15. Padám ze židle...pod stůl...."Já, já, já jenom já....."
  Vítku, víš proč jsi sám? protože jsi egocentrik!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak to víš, že je sám? Třeba není ;) Každý svůj soukromý život nemusí plně obnažovat

   Vymazat
  2. Není sám už našel svou Majku z Gurunu!

   Vymazat
  3. Prosím tě, co by chudák dělal s ženskou pomalu v přechodu. Ale mohla bych ho adoptovat. Majka

   Vymazat
 16. tenhle typ bot není nic pro mě, ale i tak se mi líbí :)

  OdpovědětVymazat
 17. Ještě nějakou fajnou teplákovku a můžeš na olympiádu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale kdepak, to bych musel přijít do Alpine Pro a říct prodavači, že chci to nejnevkusnější, co mají na skladě :D

   Vymazat
  2. Nebo by si jen zašátral ve vlastní skříni, vsadím ruku na to, že tam máš daleko odpornější kousky než teplákovku alpine pro!!!

   Vymazat
  3. Ne, tebe ve skříni opravdu nemám.

   Vymazat
  4. :DDDDDD Jsem ráda, že tě nepřechází smysl pro humor.

   Vymazat
  5. Tak předveď celý outfit, který sis k botám dal-hm?

   Vymazat
 18. Vítězslave Ty máš ve skříní i jiné lidi? Volám policii ČR,ale dávej bacha aby Ti nebyl zabaven archivní skvost: kapsáčová bunda s páskem Bushman,zvonáče Boney M, a trekové boty viz důkazní materiál - odkaz http://www.czechfashionisto.com/2010/11/pred-nedavnou-dobou-jsem-navstivil-s.html#comment-form

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíš trenčkot od Diora, rovně střižené dříny a mokasíny Vagabond? Ano, určitě si dávám na blog, kde tak kritizuji trekové hrůzy ve městech, fotky sebe v trekovém oblečení. Ty jsi ale vtipný ;)

   Vymazat
  2. Koncentrace zvučných značek bohužel nenahradí absenci vkusu, když z fotky na mě dýchne šarm rumunského prodavače párku, jehož nezachrání ani slavný ,,trenčkot od Diora ,,. Někdo holt neumí tyto kousky nosit, aby to vypadalo nadčasově, a z toho je mi smutno!
   Peter Bič

   Vymazat
  3. Na džínách a béžovém kabátu nevidím nic nevkusného.

   Vymazat
  4. Já také ne, jen bych tvou turistickou výstroj doplnil o ledvinku kolem pasu, aby jsi dokonale zachytil autenticitu doby ( předpokládám že se jedná o počátek 90.let jak naznačuje dobový kostým ? )

   Vymazat
  5. Jestli to co tam vidím jsou rovně střižené džíny tak jsem dnes posnídal s královskou rodinou a dal jsem si s Alžbětou čaj o páté(doufám, že na to vymyslíš nějakou"ostrovtipnou"odpověd) Přesně jak už bylo řečeno, i když je kabát od Diora působí na mne dojmem, že sis ho koupil spíše v obchodě Bushman, nebo je Dior - kolekce safari. Za tento outfit by jsi se měl ze srdce stydět, protože je to přesně ten styl co tu tak často haníš a pošpinuješ, kdyby tak v Rejoice věděli, že czechfashionisto, kdysi(2 roky zpátky, takže zase ne tak hluboká minulost) začínal stejným stylem jaký oni praktikují dodnes. A víš co je na tom nejsmutnější? Že od té doby je vidět jen minimální pokrok!!!
   Pavel

   Vymazat
  6. http://sydneysvintageclothing.com/store/p/7658-Vintage_70s_McGregor_Safari_Tan_Four_Pocket_Rare_Jacket_M/L.html

   http://shop.nationalgeographic.com/ngs/product/sale/clothing/men's-clothing-and-accessories/men's-modern-safari-jacket

   Tady máš pár inspirativních stránek. Prosim vysvětli mi v čem se trenčkot National Geographic store liší od toho Dior?Předem děkuji za neodpověď.
   Mimochodem v druhém odkazu ti zasílám tvého zámořského Followera(podobnost čistě náhodná)je pěkné vidět, že i lidé v Americe díky tobě vědí jak se správně obléct na lov nosorožců.
   P.S. Nemohl jsem si pomoct a musel na toto safari téma složit píseň.(přikládám tedy ještě poslední odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=blI7FzmeP5M)
   Peter Nagy

   Vymazat
 19. Hoďte na toho blázna síť.
  JUDr. Ivan Langer

  OdpovědětVymazat
 20. Ale ale, to nám vzrostla koncentrace zamindrákovaných.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano... Myslím, že namísto s módními firmami bych měl začít spolupráci s ústavem Mudr. Chocholouška.

   Vymazat
  2. Vy nás ale zásobujete, pane Karfík :) S podobnými individui bohužel už asi nikdo nic neudělá. Šak Chocholoušek taky nedopadl dvakrát slavně. Vítku, musíš být neuvěřitelný kliďas nebo mít nervy z oceli, když dokážeš brát všechny výpady tak stoicky. Přestože jsem velice mírumilovná, psát takové zblitky někdo mně, měla bych sto chutí dát mu přes ústa.

   Vymazat
  3. Přesně, nedej se !!!! Buď svůj ! :)

   Vymazat
 21. Pokud sprosté příspěvky, které tady včera byly, píší puberťáci, dejme tomu. Ti neví, co činí (a skrze hormonální zatmění si neví rady sami se sebou) Ale jestli to píší dospělí, tak potěš koště

  OdpovědětVymazat
 22. Jenom na okraj, pokud nechci být osočován z nehetero orientace nebo ji nechci dávat najevo, nepropagovala bych na Facebooku umělce stoprocentně typické pro tuto menšinu. Pokud v tom tedy není úmysl. Nic proti nim, jsou to nejlepší přátelé, jací mohou být, a orientace nic nevypovídá o lidských kvalitách. Většina české populace to ale vidí jinak. Jak jsme tolerantní a laskaví, ilustruje i tento blog.
  Můj příspěvek po přečtení klidně smaž.

  OdpovědětVymazat
 23. Tak ty vypadají luxusně:)
  Škoda že nejde navrhnout jakékoliv boty..:D
  http://alittlebookfashion.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 24. Zchlaďme žáhu na této nádheře a chvilku neřešme malichernosti. Ať chceme nebo ne, všichni jsme na jedné lodi.

  http://www.youtube.com/watch?v=kLdCdBgR03Y

  OdpovědětVymazat
 25. Vítězslave jak s Tebou může náš ústav navázat dlouhodobou spolupráci, když naše nabídky mažeš?Opravdu se Ti u nás dostane 100% péče, tak si zabal svůj Dior župánek a šup rychle do našeho ,, showroomu ,, , balení lentilek na uklidnění zdarma!
  Sám Ti garantuji, že tady budeš opravdu nejstylovější pacient
  ještě jednou MUDr. Chocholoušek

  OdpovědětVymazat
 26. Ještě bych chtěl drazí přátelé vysvětlit, že je rozdíl mezi haterem(nesnáším ten výraz) a kritikem. Kritik píše o tom co se mu nelíbí, ale používá vybraný jazyk, tím myslím, že nepoužívá sprostá slova, používá trefná přirovnání, ale jde mu spíš o to ze sebe po náročném dni dostat nějakou negativní energii a když se zrovna namane občas arogantní Vítek, nebo občas namyšlený Vítek, nebo občas hysterický Vítek, má potřebu to nějak okomentovat. Kdežto hater sem jde už ve značně špatné náladě a ne za účelem si jí spravit, ale nějakým způsobem jí ještě vystupnovat ve formě urážlivého příspěvku. Nedivím se ti Víťo, že takovéto komentáře mažeš, ale divím se ti, že mažeš i ty slušné. Víš deš tím tak trochu proti sobě, protože člověk co provozuje blog by to měl být schopný ustát a ne to řešit smazáním. Chápu, že poslední dobou se těchto kritických příspěvků začíná objevovat čím dál tim více, ale je to jen z toho důvodu, že tvůj blog je čím dál tím víc populární a se "slávou" bohužel přichází i kritika. Většina lidí co tě tu kritizuje to nedělá z důvodu, že by tě neměli rádi, ale spíš jde o to jak se chováš a budme upřímní tvoje outfity zatím také moc chvály nezaslouží. Ty si vlastně i tak trochu pokrytec, protože ty napsat hanlivý článek o Rejoickách a lidech co je nosí napsat můžeš, ale lidi co kritizují tebe to už sou hned hateři a jejich komentáře jsou sprosté, moc dobře si pamatuji, že v článku o pikniku jsi použil výraz jako je štětka, děvka, kurva nebo něco podobného, to samé v článku o kolekci alpine pro- je vytlačená z prdele. Možná by ses měl nad sebou trochu zamyslet Vítku, kážeš vodu, piješ víno. Neustále se tu oháníš tím, že tě rodiče dobře vychovali, ale dokazuješ to velmi sporadicky, snad vůbec

  OdpovědětVymazat
 27. tomuhle se říká trolling:)

  OdpovědětVymazat
 28. Stejně jako Vítek má čas psát své přiblblé články, které mnohdy
  nemají hlavu ani patu, tak já mám čas psát kritické komentáře.
  Ono když člověk ví o čem píše a má dobrou
  vyjadřovací schopnost(ne jako Víťa, ta jeho se zastavila někde na úrovni prvoka)
  netrvá dlouho sepsat něco co má nějakou hodnotu, něco tím člověk sdělí a dává to smysl.
  Promiň Vítku, ale svým chováním bohužel dosahuješ dítěte
  prvního stupně základní školy, které neví jak se má obhájit a jeho argumentace
  je velmi chabá, rozumní lidé kteří sem chodí a čtou si tyhle komentáře musí vidět to samé co já.

  OdpovědětVymazat