úterý 23. listopadu 2010

Dnes to propuklo!

Dnes se do prodeje dostala dlouho očekávaná kolekce Lanvin loves H&M. Otázkou je, jak dlouho vydrží. Do obchodu jsem dorazil kolem půl deváté, tedy necelou půl hodinu po otevření. Sluneční brýle, které jsem chtěl, už byly vyprodané – prý byly v okamžiku rozebrané a vrhl se na ně celý dav lidí.

Boty už byly jen v malých velikostech, protože od každého druhu zboží přišlo jen několik kousků a některé věci nedorazily vůbec. Tak si nějaký pán stěžoval na to, že tam jel jen kvůli tomu bílému smokingu, který ale vůbec nedostali. Je to škoda, protože kdyby těch věcí poslali ze Švédska víc, určitě by se o ně zájemci našli.

Brýle nakonec mít budu. Všiml jsem si, že na figurínách ve výloze je jich ještě několik, a Katka mi poradila, že je možné si je rezervovat a v pátek bych si je měl vyzvednout :)

Podruhé jsem se do obchodu vydal kolem jedné hodiny. Tou dobou právě zrušili veškeré zábrany a omezení a všechny přítomné holky se vrhly na ten regál; boty a těch pár doplňků, které tam zbývaly, zmizely během několika minut.

13 komentářů:

 1. ahoj, v jakem HM to je?

  OdpovědětVymazat
 2. V Myslbeku. Dámské oddělení by prý měli podle toho co píšou na stránce postupně doplňovat a v pánském toho stejně moc nebylo...

  OdpovědětVymazat
 3. coo? ty brýle už nemají?! :(
  a to jsem tam chtěl kvůli nim jet...

  OdpovědětVymazat
 4. Zavidim ti že bydlis v Praze :)

  OdpovědětVymazat
 5. Osobně jsem tam byl v 8:15 kromě bílého saka a vyprodaných brýlí a jednoho druhu kalhot bylo vše co jsem měl nakoukané z webovek. Nějaký extra nával v pánském nebyl, tak jsem mohl bezútěšně přihazovat motýlky, sako, botky a košile...

  Jako správný návštěvník nových kolekcí vím, že je potřeba chodit hodinu až dvě před začátkem akce aby bylo vše dostupné a byla ta pořádná atmosféra návalů. Měl jsem zafixováno, že se otevírá v 9:30 tak jsem dorazil v 8:15, jaké bylo překvapení, že již je otevřeno...

  můj drobný souhrn zde :

  Začalo to jako klasické dámské "kroužkování" a možnost výběru věcí ( 1 kus na jednu osobu od jednoho druhu a doplňku ) a max 15 minut - potom již šla další skupina (20lidí vždy), osobně mám rád tento system lidé se netlačí a mají prostor si užít věci.

  Výhoda pánské kolekce - nebylo potřeba kroužkovat, některé kousky zmizely tak rychle, že než jsem je našel byly pryč (brýle, kalhoty a jedno sako). zvláštní, že motýlků jako defacto tím hlavním znakem a kříčící do světa " "Já jsem Lanvin!" se téměř nikdo nedotkl (což jsem samozřejmě rád). Uvolněná atmosféra stejně jako kdekoliv jinde po světě při otevření nové kolekce. Fashion-bloggerky v prvních řadách (tedy alespoň Ty, které neměly možnost zúčastnit se showroomu.) Přišly a zklamaně odešly po shlédnutí cen u dámských kousků. ( Hlavně bot a těch které nebyly na webu HM ) "Slečny, toto je vyšší H&M než na které jste byly zvyklé :-) !"

  Váš Vojtěch Kaštánek
  http://vojtechkastanek.com

  http://cs-cz.facebook.com/people/Vojtech-Kastanek/1054585962

  OdpovědětVymazat
 6. Hehehe ..chtěl jsem přítelkyni udělat radost tak jsem vyrazil na sedmou hodinu a už jsem dostal náramek na 8.45 na nákup.. šílené :) ale tak stálo to za to :)

  OdpovědětVymazat
 7. Martine, mohl jsi čekat, že o ně bude takový zájem... :) Já jsem velký zájem čekal, ale že budou vyprodané během (podle slov prodavače) asi půl minuty jsem teda nečekal. Ale návaly se prý nekonaly vůbec, ani před začátkem akce.

  Já jsem zase myslel, že se otevírá v devět. A neměli i další věci: neměli ani ty "tepláky" z merino vlny, fialové boty (a ostatních bot dostali jen pár kousků). A to, že motýlků se nikdo nedotkl... také to nechápu. Jejich škoda...

  OdpovědětVymazat
 8. osobně jsem kupoval ty bronzové a fialové tam jedny (!) byly bohužel jenom v 44velikosti. Bohužel nevzpomínám na tepláky, tak je možné, že by nebyly :) Držím palec s brýlemi z figurín.

  Jak jsem viděl motýlky (jednoho jsem měl na sobě a šel jsem tak najisto, tak jsem další 3 koupil - červený, fialkový, bronzový), jsou úžasní.

  Škoda, mnoho lidí zajímajících se o fashion v naší kotlině navštěvuje velmi tupě takovéto akce kde si fotí lidi v outfitech na svůj blog.. ale o Lanvin domu neví zhola nic (viz. to, že na stole zůstali hlavně motýlci - Však je to typický "Lanvin" ze zpráv co mám z několika zemí světa včetně US byly první pryč právě motýlci a brýle tak nějak nastejno i když v US se místním občanům zdá dost drahé 200USD za šaty, za tuto cenu jsou tam "prý" prestižnější značky, které tedy v Evropě stojí nepodstatně více). :) ) je mi z toho smutno. Hromada blogerů vidí v tomto asi jistou prestiž, být jiný za každou cenu, v tomto případě je mi jich líto.

  :) Vojtěch Kaštánek

  P.S. sorry, za citové výlevy leč jinak to někdy nevidím a rád se podělím, když svůj blog nedělám... :)

  OdpovědětVymazat
 9. Jenom informace pro Vítězslava :

  Z HM Ti zavolají aby sis vyzvedl brýle :) - nejspíše v pondělí a přidávám zároveň malou recenzi ze dneška, stále se tam dá koupit cca 3-5 ks dámských šatů (každý jiný), a pak kabát pánský, těch je stále dosti.. asi 3 motýlci tam ještě jsou :) a dvoje boty (modré a béžové) + se ještě objeví výlohové (nezamluvené) zboží v prodeji pro Ty co nestihli uterní opening a pozdějí nákupy. V.K.

  OdpovědětVymazat
 10. chtel jsem si koupit tu platenou tasky a taky mi slecna u pokladny rekla, ze uz nejsou :/

  OdpovědětVymazat
 11. Ano, slečny už v úterý v půl deváté tvrdily, že ty tašky už nejsou. Ale byly. Ještě v pátek je tam měli.

  OdpovědětVymazat
 12. aha, sakra, tak to jsem zase na něco skočil :D

  OdpovědětVymazat