středa 27. října 2010

Příjemné odpoledne s Katkou a Katkou

Koncem minulého týdne jsem znuděně a otráveně četl už asi patnáctou stránku článku o německém budoucím čase a v tom se mi v e-mailové schránce objevila zpráva a pozvánka od Katky ze Showroomu H&M, což mi hned spravilo náladu.

Včera odpoledne jsem byl přivítán Katkou, u čaje s mlékem jsme si povídali o všem možném, a když si přišla nějaká stylistka vybírat si oblečení, procházel jsem se po showroomu. Dámské oblečení bylo úžasné a trochu jsem holkám záviděl, když jsem přišel ke skromnému stojanu s pánským oblečením. Ale i tak bylo z čeho vybírat. Našel jsem úžasné sako střižené do pasu, které mi padlo jako ulité stejně jako džíny, a pak mi Katka začala nosit nějaké další věci na vyzkoušení… Něco z toho jsem si i odnesl :)

Mezitím si přišla Iva Pazderková vybírat sukni na večerní párty k zahájení prodeje bot Christiana Louboutina v Pařížské, a pochválila mi tričko Karl Who?. Pak jsem se seznámil i se druhou Katkou, a obě dvě jsou velmi milé a stylové slečny. Moc vám oběma děkuji za pozvání a za příjemně strávené odpoledne!
Lanvin loves H&M

pondělí 25. října 2010

Fler Fashion Fight

Dnes v 10 hodin začala soutěž Fler Fashion Fight. Porota vybírala z více než dvou stovek přihlášených 32 nejzajímavějších outfitů. Součástí outfitu měla být alespoň jedna věc z Fleru.

Oslovila mě agentura pořádající soutěž a poslal jsem fotku od Markéty Šindlerové z minulého příspěvku. Takže pokud se Vám můj outfit líbí, dejte mi na této stránce, prosím, hlas! Děkuji :) Podmínkou ovšem je, že se na Fleru musíte zaregistrovat.

středa 20. října 2010

Focení s Markétou IIIOblečení a boty jsou z H&M, kromě trička s náprsenkou H.E. by Mango, taška je po dědovi a řetízek s přívěskem mám z Fleru.

úterý 5. října 2010

Zpátky ve škole


Mám svoje nové brýle od Dolceho & Gabbany, jak se vám líbí? Kromě jich je všechno z H&M. Tričko s velkým kulatým výstřihem jsem tehdy velmi dlouho sháněl a šálu jsem si koupil ve Vídni za 2 Eura.

neděle 3. října 2010

H&M – Vote for my blog competition

Milé čtenářky, milí čtenáři!
Doufám, že máte můj blog rádi, a pokud ano, hlasujte pro mě, prosím, v soutěži H&M – Vote for my blog. Výhrou je exkluzivní trailer ke kolekci, kterou pro náš oblíbený obchod navrhl Alber Elbaz, kreativní ředitel domu Lanvin. Kolekce se začne prodávat 23. listopadu.

Prosím, hlasujte pro mě!