pondělí 30. srpna 2010

H&M opět spolupracuje s návrhářem

Dnes jsem na Facebooku zjistil, že H&M má opět spolupracovat s nějakým světoznámým návrhářem a 9. září by na hm.com mělo stát, kdo to bude. Na Youtube bylo včera zveřejněno video, ve kterém slyšíme pouze hlas a záběry rukou a detailů oblečení tohoto návrháře. Diskutuje se o tom, že by to měl být Thomas Maier, kreativní ředitel Bottega Veneta.

Mluví o tom, jak hezky vypadají elegantně oblečení muži a myslím – soudě podle jeho mokasín a obleku – že by to Thomas Meier opravdu mohl být. Pokud ano, tak doufám, že pro H&M navrhne nejen obleky, ale hlavně tašky, boty a další doplňky, protože ty od Bottega Veneta jsou opravdu mistrovské kousky!

Na pánskou kolekci Bottega Veneta se můžete podívat TADY.

Prague Fashion Weekend

Jak již možná víte, tento víkend (4. a 5. září) se bude konat Prague Fashion Weekend. V Pařížské ulici má být postaveno osmdesát metrů dlouhé molo, na kterém se v sobotu předvedou české a slovenské návrhářky a v neděli světové módní domy, jako třeba Bogner, Belstaff a Ferré Milano. A předvádět má prý i Pavlína Němcová.

Vše má být přístupné zdarma a pro každého. Takže pokud v sobotu budu mít volno, zúčastním se Prague Fashion Weekendu také.

čtvrtek 26. srpna 2010

Díky, Rave.cz!

Nedávno jsem byl požádán redaktorkou rubriky Fashion na serveru Rave.cz, Julií, o pár mých fotek, které zveřejnila pod hezkým nadpisem Vítězslav: Konečně muž udávající trendy! Díky, Julie :)

středa 25. srpna 2010

H&M Lookbook na nadcházející podzim a zimu

Nemám rád léto a už se začínám pomalu těšit na podzim a také samozřejmě sleduji podzimní a zimní kolekce. Následující fotky jsou z lookbooku H&M. Bohužel, většina věcí z těchto šesti fotografií nebude v Česku k dostání.

A docela by mě zajímalo proč. Myslí si snad vedení H&M, že Češi jsou nevkusní, oblékají se fádně a podobné kreace by si nekoupili? Za prvé – asi ano, za druhé – jsem si jistý, že spousta lidí toto oblečení opravdu chce. Mě osobně se líbí skoro vše, jen outfit ze druhé fotky bych si na sebe nevzal. A podobnou pláštěnku sháním už dlouho. Oblečení je elegantní, přitom ležérní a moc se mi líbí.

Co na outfity říkáte vy? Jak se vím líbí legíny u kluků? U nás bych si s nimi určitě vysloužil znechucené pohledy, ale na druhou stranu by se po těch letech, co je návrháři posílají na mola… ?

Edit 30.8.: Na hm.com jsem zjistil, že i když u nás toto oblečení k mání nebude (proč pak v showroomu rozdávají ty fotky nechápu…), bude k dostání ve všech našich sousedních zemích kromě Slovenska. Tedy v Německu, Rakousku, a dokonce i v Polsku. V Polsku! Proč v Polsku a u nás ne???Foto: Hasse Nielsen pro H&M, zbytek fotografií naleznete ZDE.

pondělí 23. srpna 2010

Náš park je plný komárů!

Už dlouho jsme tu nic nenapsal, ale nic nestíhám. Pořád jsem v práci, a nikam vlastně nechodím…

V neděli jsme se s Gábi vydali na pivo – přes park – a příšerně nás pokousali komáři (nějak těm komářicím chutná moje krev!). Tak doufám, že ty fotky stojí alespoň trochu za to :D

Šortky, boty a kapsička s potiskem pohlednice H&M, tričko H.E. Mango, sluneční brýle Mango, stříbrný prsten JML a zlatý prsten.

pondělí 16. srpna 2010

The September Issue

Na internetu už se objevila titulní strana zářijového vydání US Vogue. Jak vidíte, bude na něm Hale Berry, kterou fotil Mario Testino, a bude mít 726 stran.

V ČR časopis distribuuje CZ PRESS (konečně jim zase funguje katalog na jejich stránkách), a jedno číslo US Vogue tu vyjde na 273,- Kč i s poštovným – i u tohoto, obzvláště tlustého vydání je cena stejná. Ale měl by být k mání prý až kolem 20. září...

pondělí 2. srpna 2010

Bratislava

V sobotu jsem se vydal ke kamarádce Zuzce do Bratislavy. Opět se oteplilo a je šílené horko, ale užívám si to tu. Obcházeli jsme nějaké ty obchody, historické centrum, kluby a bary, podívaly jsme se dokonce k soutoku Moravy a Dunaje a na Devín. A hlavně si užívám dovolenou...

Na Hviezdoslavově náměstí u Národního divadla. Košile Sasch, šortky, boty a brýle H&M.

Noční Bratislava. Bunda H&M, kalhoty Cheap Monday, tričko Topman, kapsička s potiskem pohlednice H&M, boty z jehněčí kůže Armando Rodolpho.

Ranní cigareta. Župan od Christiana Diora.

U soutoku Moravy a Dunaje. Ustřižené šortky a nátělník, náhrdelník Elvis Jesus.

U obchodu s tiskovinami, kde prodávají všechny možné mutace Vogue. Překvapilo mě, že jeden výtisk stál asi 9 Eur, což je asi o stovku méně než u nás.